Pasimatuok mados dizainerio profesiją!

Madele - tai mados dizaino pamokos vaikams ir paaugliams. Čia atrasi save pačiuose netikėčiausiuose vaidmenyse, galbūt, tu dizaineris, stilistas ar konceptualus menininkas?

Registracija naujiems mokslo metams jau prasidėjo!

Išmoksi:

Išreikšti pačias netikėčiausias savo idėjas, kurti ir projektuoti kolekcijas, susikurti rimtą mados dizainerio portfolio, mados piešinio subtilybių, žmogaus anatomijos pagrindų, skaitmeninio dizaino, kaip piešti pačiomis įvairiausiomis technikomis. Įvaldysi pieštukus, markerius, dažus ir rapitografus, kursi moodboard'us bei koliažus ir tikrus mados projektus.

Sužinosi:

Ką ir kaip dirba mados dizaineriai, stilistai bei mados fotografai. Gebėsi užsimerkęs atskirti Dior nuo Chanel, o vintažinę stilistiką nuo bohemiškos. Susipažinsi su mados istorija, galėsi patarinėti draugams stiliaus klausimais, diskutuoti apie tvarią madą ir kaip ją pritaikyti kasdienybėje. Pats stilizuosi fotosesijas, derinsi drabužius, išbandysi įvairius vaidmenis mados industrijoje ir sieksi atrasi savo unikalią stilistiką.

Save! Kaip menininką, drabužių, avalynės, juvelyrikos dizainerį, stilistą, fotografą, o gal kūrėją, kuriam nesvetimas skaitmeninis dizainas? Mokysiesi, ekspermentuosi, kartais klysi, daug ką pažinsi ir atrasi.

Mada - tai žaidimas, kurio taisykles kuri tik tu pats!

Atrasi: