Kur vyksta pamokos?
Pamokos vyksta Lukiškių g. 5, vesrlo centre Muliena, 2a. 210 kabinete.

Ką reikia atsinešti pamokoms?
Mokymo priemones galime pritaikyti pagal Jūsų galimybes. Studijoje visada yra popieriaus, pieštukų, trintukų, markerių bendram dalinimuisi. Tam jog pamokos būtų įvairesnės, išbandytumėte daugiau piešimo technikų rekomenduojame įsigyti
Piešimo sąsiuvinį (sketchbook)
Kokybiškus spalvotus markerius
Spalvotus pieštukus
Ploną ir storą rapitografą.
Šios priemonės nėra būtinos, o rekomenduojamos.

Taip pat pamokoms reikia atsinešti šiltesnes kojines arba šlepetes, kurias galima palikti studijoje.

Kaip užsiregistruoti į pamokas?
Užsiregistruoti į pamokas galite susisiekę elektroniniu paštu madele.pamokos@gmail.com, nepamirškite nurodyti vaiko vardą, amžių ir kokią grupę norėtumėte lankyti. Taip pat galite registruotis per registracijos formą esančia tituliniame mūsų puslapyje.

Ką daryti, jei vaikas nebenori lankyti, bet jau sumokėjome?
Nesijaudinkite, pirma pamoka nemokama, tad vaikai gali išbandyti pamokų specifiką ir suprasti ar mados dizainas skirtas jiems.

Kaip vyksta mokėjimas už pamokas?
Mokama už einamąjį mėnesį, kiekvieno mėnesio 10d. bankiniu pavedimu. Apie mokėjimą primename el. paštu, taip pat atsiunčiame lankytų/praleistų pamokų suvestinę.

Ar galima pateisinti praleistas pamokas?
Kiekvienas vaikas per mokslo metus gali pateisinti 5 praleistas pamokas, už jas nemokama arba išankstinis mokėjimas grąžinamas. Jeigu vaikas dažnai serga ir praleidžia daug pamokų, siūlome rinktis mokėjimo variantą, kai mokama ne už einamąjį mėnesį, bet už atskirą pamoką. Vienos pamokos kaina - 15eu.

Jeigu kyla papildomų klausimų maloniai prašome kreiptis madele.pamokos@gmail.com