Jaunojo kūrėjo stovykla - meno rezidencija
Liepos 28d. Rugpjūčio 4d.

Stovykla vyksta vaizdingos gamtos
apsuptyje, ant Lukšto ežero kranto, Molėtų rajone.

Paskutinės laisvos vietos!

Kitokia stovykla kūrėjams

Kviečiame į kitokio formato vasaros stovyklą - meno rezidenciją, kurioje vaikai kurs, eksperimentuos ir ilsėsis nedidelėje grupėje, apsupti ne tik nuostabios gamtos, bet ir patyrusios vadovų komandos dėmesiu. Madelės stovyklos programa sudaryta taip, jog vaikai išbandytų kuo įvairesnių, smagių ir turiningų meninių veiklų. Kartu su Madelės įkūrėja, menininke, dizainere Rūta Kvaščevičiūte - Mikalauske vaikai susipažins su tapyba, klasikiniu ir moderniu menu, akademiniu piešimu, skulptūros ir erdvinės kompozicijos pagrindais, fotografija, mados dizainu bei grafiniu dizainu.
Kiekviena veikla perteikiama aiškiai ir suprantamai, o meninės edukacijos įpintos į žaidimus.

Vaikai pažins kūrybos pasaulį nuostabioje Molėtų r. gamtoje, kur turėsime galimybę rengti plenerus po atviru dangumi, kaip tikri meno lauko profesionalai. Plauksime į ekspediciją Antakščių saloje, rengsime vakarinį žygį, maudysimės ežere, ant laužo kepsime zefyrus, o stovyklą vainikuos diskoteka. Stovykloje turime platų žaidimų inventorių nuo radio bangomis valdomos valties iki retro pinball žaidimų automato, tad nuobodžiauti kada tikrai nebus.

Maža grupė ir jauki aplinka.

Individualus vadovų dėmesys.

Patogūs kambariai su plačiomis lovomis.

Maitinimas 5 kartus per dieną.

Meninės veiklos su patyrusiais meno lauko profesionalais.

„Tiesa pasakius, būdama vaikas stovyklų nemėgau. Daugybė vaikų man sukeldavo nerimą, vieta kurioje reikėdavo miegoti būdavo nejauki, šalta ir nepatogi, o maistas siaubingas. Ši patirtis paskatino sukurti kitokio formato vasaros stovyklą, mažesnę, kokybiškesnę, jaukesnę. Namus primenanti aplinka su daugybę pramogų, linksmais vadovais ir mėgstamomis veiklomis - toks mūsų tikslas.“

Madelės įkūrėja ir pagrindinė stovyklų vadovė
Rūta Kvaščevičiūtė - Mikalauskė

Apgyvendinimas

Vaikai gyvens sodyboje ant Lukšto ežero kranto su visais patogumais. Sodyboje yra keturi erdvūs miegamieji su plačiomis lovomis ir du vonios kambariai. Į stovyklą priimame iki 18 vaikų, todėl erdvi, saugi aplinka ir individualus dėmesys kiekvienam vaikui garantuotas.

Mums svarbiausias vaikų saugumas, stovyklą dieną - naktį prižiūrės trys vadovai. Vadovas Mantvydas - aktyvių veiklų entuziastas, atsakingas už saugias maudynes su gelbėjimosi liemenėmis ir žaidimus, kuriems reikalingos techninės žinios. Vadovė Rūta - ves menines veiklas ir dalinsis savo žiniomis apie kūrybą. Vadovė Karolina - muzikos pedagogė ne tik inicijuos dainas prie laužo, bet ir supažindins vaikus su muzikos kūrimo ypatumais.

Vadovai

Rūta
Madeles mados diziano būrelio mokytoja, drabužių dizainerė, prekės ženklo Aprilis įkūrėja, menininkė, Vilniaus dailės akademijos, mados dizaino katedros lektorė.

Karolina
Muzikos pedagogė, dainininkė, kompozitorė ir prodiuserė.

Mantvydas
Sporto ir aktyvaus laisvalaikio entuziastas, dviratininkas, patyręs plaukikas. Mantvydas atsakingas už stovyklos saugumą, aktyvius žaidimus, pasipalukiojimus valtimi ir ekspedicijas į gamtą.

Kaina

Stovyklos kaina - 380eu.
Vienos šeimos nariams ir draugams taikome 10% nuolaidą.

Amžius

Sodyba, įsikūrusi ant Lukšto ežero kranto, Antakščių kaime, Alantos seniūnijoje, Molėtų rajone.

Laikas

Liepos 28d. - Rugpjūčio 4d.
Atvykimas sekmadienį nuo 15val., o išvykimas šeštadienį iki 12val.

Adresas

Kviečiame 8-13 metų stovyklautojus.

Papildomą informaciją galite rasti skiltyje DUK