Jaunojo kūrėjo dienos stovykla

Liepos 22-26d.

VIETŲ NEBĖRA

Stovykla kūrėjams ir dizaineriams

Po praėjusią vasarą praūžusios mados dizainerių stovyklos, žinojome - kartosime. Šiais metais mados dizainą papildo modernus menas, tapyba, skulptūra, performansas ir teatro užsiėmimai. Mūsų programa sudaryta taip, jog stovyklos veiklos tiktų tiek aktyviems ir drąsiems vaikams, norintiems išreikšti save, tiek jautresniems menininkams, ieškantiems palaikymo ir paskatinimo.

Modernaus paveikslo kūrimas, ekskursija tapytojo ir mados dizainerės studijoje, autentiško audinio kūrimas ir kūrybinės teatro dirbtuvės su teatro aktore tik maža dalis veiklų, ką įgyvendinsime.

Stovykloje vaikai susipažins su dizaino ir meno pasauliu, atras save skirtinguose vaidmenyse ir patobulins savo meninius gebėjimus. Taip pat įgaus praktinių žinių: kaip sukurti mados dizaino kolekciją, surengti savo darbų parodą, pažvelgti į meną iš verslo perspektyvos, pažins tokius kūrėjus kaip Pablas Picasas, Endis Varholas, Salvadoras Dali. Sužinos kas yra meno kritika, patys drąsiai kritikuos ir diskutuos, virtualiai aplankys garsiausias galerijas nuo Paryžiaus iki Niujorko bei surengs savo darbų aukcioną. Viena iš smagiausių ir laukiamiausių veiklų "Murder mystery" vaidmenų tipo žaidimas, kuriama patirsime tikrą meno pasaulio užkulsių dramą ir išsiaiškinsime visą stovyklos laiką saugotą paslaptį.

Stovykla vyksta strategiškai patogioje vietoje, netoli Sapiegų rūmų parko, kur esant palankiam orui rengsime aktyvias veiklas.

P. Vileišio g. 18N, Vilnius
Meno erdvės Vileišio18

8.30-9.00
Susirenkame

9.00-10.00
Aktyvūs edukaciniai žaidimai/menininko joga
10.00-11.00
Naujų kūrybos technikų paskaita ir praktiniai bandymai.
11.00-11.30
Užkandžiai

11.30 - 13.00
Dienos užduoties pristatymas ir praktinė veikla

13.00-14.00
Pietūs

14.00 - 16.00
Praktinė menininko užduotis / Lauke pagal oro sąlygos

16.00-16.30
Užkandžiai

16.30 - 17.30
Praktinė veikla;

dienos aptarimas

DIENOS PROGRAMA

Kaina

Stovyklos kaina - 250eu.
Šeimos nariams ir draugams taikome 10% nuolaidą.

Amžius

P. Vileišio g. 18N, Vilnius
Meno erdvės Vileišio18

Laikas

Liepos 22-26d.

Adresas

Kviečiame 8-13 metų stovyklautojus.

Papildomą informaciją galite rasti skiltyje DUK

Mūsų vertybės atvirumas, kūrybiškumas ir laisvė. Ši stovykla - tai galimybė atrasti save net patiems jautrausiems vaikams. Tikime, jog bendravime su jaunąja karta svarbus atviras, neformalus ryšys.

STOVYKLOS VADOVĖS

Agnetė Voverė
Mados žurnalistė, kritikė, mados tendencijų prognozuotoja, Vilniaus dailės akademijos Mados dizaino katedros lektorė.

Rūta Kvaščevičiūtė - Mikalauskė
Madeles mados diziano būrelio mokytoja, drabužių dizainerė, prekės ženklo Aprilis įkūrėja, menininkė, Vilniaus dailės akademijos, mados dizaino katedros lektorė.