Kur vyksta stovykla?
Stovykla vyksta strategiškai patogioje vietoje, netoli Sapiegų rūmų parko, kur esant palankiam orui rengsime aktyvias veiklas. P. Vileišio g. 18N, Vilnius

Kaip atvykti į stovyklą?
Užsiregistravus į stovyklą ir apmokėjus rezervacijos mokestį atsiųsime aiškias koordinates su Google žemėlapių nuorodomis.

Ar galima pasiimti vaiką anksčiau nei numatyta stovyklos pabaiga?
Esame lankstūs tėvelių planams, todėl galima vaiką atvežti į stovyklą vėliau ir pasiimti anksčiau.

Vaikas nekalba arba sunkiai kalba lietuviškai, ar vadovai galės su juo susikalbėti?
Turime ne vienerių metų patirtį su vaikais, kurie nekalba arba sunkiai kalba lietuvių kalba. Visi mūsų vadovai laisvai kalba anglų kalba, taip pat susikalba rusų kalba.

Ar stovykloje leidžiama naudotis mobiliaisiais telefonais?
Vykstant dienos veikloms mobiliaisiais telefonais naudotis negalima, jog vaikai pailsėtų nuo išmaniųjų ekranų ir pilnai pasinertų į vykstančias edukacijas. Telefonai nėra paimami, bet prašoma jų nenaudoti ir rekomenduojama į stovyklą jų nesivežti. Esant poreikiui tėveliai gali su vaiku susisiekti per vadovus bet kuriuo metu.

Ar reikia turėti piešimo priemonių?
Mes pasirūpiname visomis reikalingomis priemonėmis.

Ar galima vaikui įdėti savo užkandžių?
Stovykloje vaikai valgo karštus pietus ir pateikiami dveji užkandžiai. Jei vaikas turi specifinių maitinimosi poreikių/pomegių galie įsidėti savo užkandžių, kuriuos bus galima suvalgyti pietų metu. Draudžiami bulvių traškučiai ir gaivieji gėrimai.

Ką daryti jei vaikas nevalgo konkrečių produktų?
Stengiames kiek įmanoma atsižvelgti į individualius valgymo įpročius. Prašome apie tai informuoti mus kuo anksčiau, jog galėtumėme pasirūpinti alternatyvomis.

Ką daryti jei vaikas alergiškas?
Apie alergijas būtina informuoti vadovus, taip pat rekomenduojame pasitarti su šeimos gydytoju apie galimas grėsmes.

Ar galima aplankyti vaiką stovyklos metu?
Galima, bet nerekomenduojama. Dėl vaikų jauno amžiaus jie gali jautriai reaguoti į tėvelių pasirodymą, tai sunkina adaptaciją jiems patiems ir kitiems vaikams.

Kaip vyksta apmokėjimas?
Užsiregistravus į stovyklą atsiunčiame sąskaitą rezervaciniam mokesčiui, kurio dydis yra 50eu. Taip galime Jums užtikrinti vietą stovykloje. Šis mokestis yra įskaičiuojamas į bendrą kainą. Likus mėnesiui iki stovyklos pradžios atsiųsime sutartį ir sąskaitą galutiniam apmokėjimui.

Kaip aprengti vaiką?
Rekomenduojama apsirengti patogiai ir sportiškai, jog drabužiai netrukdytų aktyvioms veikloms. Taip pat turėkime omenyje, jog meninėse veiklose dirbsime su dažais, todėl rekomenduojame vilkėti drabužius, kurių negaila sutepti. Turėkite galvos apdangalą veikloms lauke ir vandens gertuvę.

Jeigu kyla papildomų klausimų maloniai prašome kreiptis madele.pamokos@gmail.com